Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Jacomo de Jacomo Rouge Jacomo dla mężczyzn

Jacomo de Jacomo Rouge Jacomo dla mężczyzn

Jacomo de Jacomo Rouge marki Jacomo to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Jacomo de Jacomo Rouge został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są mięta, cytryna i kardamon; nutami serca są cyklamen, drzewo sandałowe, konwalia i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, piżmo, wanilia, kadzidło i pralina.

Mięta Cytryna Kardamon

Cyklamen Drzewo sandałowe Konwalia Cedr

Fasolka tonka Paczula Piżmo Wanilia Kadzidło Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacomo de Jacomo Rouge by Jacomo.

Jaguar Classic Red
Cuba Gold

Jacomo de Jacomo Rouge Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Miły zapach. I właściwie na tym można by poprzestać. Co by tu jeszcze?... Kompozycja przede wszystkim słodka, ale nienachalna. Nuty kwiatowe i piżmowo-sandałowo-paczulowe ładnie zharmonizowane, wyważone. W tle pobrzmiewa wanilia, która nadaje całości ton, lekko podrasowana posmakiem czekoladowym. Perfumy z gatunku smacznych i otulających. Nosi się przyjemnie. Na mnie niestety trwałość słaba, projekcja podobnie. Ale ogólnie jest fajnie i bezkonfliktowo. Zdecydowanie jednak wolę starszego, czarnego brata. Dla słodziaków, leniuchów i łakomczuchów.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

C u d n y !!! zapach, który właśnie odkryłem. Co prawda nic odkrywczego w nim nie ma, bo przypomina czerwonego Joopa! ale wg mnie jest mniej słodki, trwalszy i ogólnie ładniejszy. Zaczyna się nieco miętowo-cytrynowo, by za chwilę dowalić kwiatowo-drzewnymi akordami. Choć przez kilkanaście pierwszych minut wydaje się nieco ulotny, to potem nabiera rozpędu i pachnie naprawdę długo, w bazie kusząc piżmem, kadzidłem i wanilią. Świetny zapach!

yhmmma
yhmmma

Jacomo kupiłem w ciemno zimą po tym jak kupił go kolega z sąsiedniego forum.
Urzekł mnie flakon w kształcie zapalniczki. W cenie niespełna 80 zł otrzymujemy 100 ml niezwykle męskiego i złożonego zapachu - czego chcieć więcej. Bardzo dobry zapach o projekcji na przeciętnym poziomie + trwałość ok. 10h. Za taką cenę - JA NIE WYMAGAM NIC WIĘCEJ ! Wręcz przeciwnie jestem mile zaskoczony. Nie jest to produkt popularny niczym A*men - jednakże w niskiej cenie otrzymujemy solidne pachnidło na okres jesienno - zimowy lub jakieś specjalne okazje.
Czuję tu duże podobieństwo do JPG Le Male - ale nie jest tak męczący. Ja go lubię :) Daję mu mocne 4

Roq
Roq

Le Male dla niezamożnych, choć muszę przyznać, że kopiuje go całkiem zgrabnie. Szary, tandetny plastyk przy zamknięciu przypomina, że to raczej niskobudżetowy zapach. Ale i tak lubię.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacomo de Jacomo Rouge marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacomo de Jacomo Rouge marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Body Kouros Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Rochas Rochas Man Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Kenzo Kenzo pour Homme Burberry London for Men Lalique Lalique White Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Ted Lapidus Black Soul Imperial Moschino Uomo? Geoffrey Beene Grey Flannel Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Christian Dior Fahrenheit Joop! Joop! Homme Lalique Encre Noire Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Jean Paul Gaultier Le Male Kenzo Kenzo Jungle Homme