Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn

Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn

Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn Zdjęcia Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn Zdjęcia

Jacomo de Jacomo Deep Blue marki Jacomo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jacomo de Jacomo Deep Blue został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna i fiołek; nutami serca są lawenda, pieprz, kolendra i geranium; nutami bazy są cedr, skóra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Fiołek

Lawenda Pieprz Kolendra Geranium

Cedr Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacomo de Jacomo Deep Blue by Jacomo.

Jacomo de Jacomo Deep Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacomo de Jacomo Deep Blue marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacomo de Jacomo Deep Blue marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes D`Orsay Le Dandy Vera Wang Vera Wang for Men Celine Fever pour Homme Yves Rocher Comme une Evidence Homme Comme des Garcons Comme des Garcons White Floris Vetiver O Boticario Malbec Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Peter Andre Conditional Nazareno Gabrielli Tu Smell Bent Werewolf Lumberjack