Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn

Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn Zdjęcia Jacomo de Jacomo Deep Blue Jacomo dla mężczyzn Zdjęcia

Jacomo de Jacomo Deep Blue marki Jacomo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jacomo de Jacomo Deep Blue został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna i fiołek; nutami serca są lawenda, pieprz, kolendra i geranium; nutami bazy są cedr, skóra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Fiołek

Lawenda Pieprz Kolendra Geranium

Cedr Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacomo de Jacomo Deep Blue by Jacomo.

Individual Blue for Him

Jacomo de Jacomo Deep Blue Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Otwarcie przypomina zapach kiszonych ogórków- olaboga!-pomyślałem i zmartwiłem się trochę, bo zapach wszelkich kiszonek do przyjemnych raczej nie należy. Całe szczęście, im dalej w las tym ogórków mniej za to wyłania się bardzo intensywny fiołek w otoczeniu nieco proszkowych cytrusów, które za chwilę zepchnięte zostają na dalszy plan przez ładnie wybrzmiewające geranium i połączenie kolendry z lawendą, które na myśl przywodzi zapach Individual Blue z Avon-u. Ten etap w zasadzie trwa najdłużej i mimo, że to tylko świeżak, wyczuwam go na sobie ok 3 godzin. Schyłek jest skórzano- piżmowy, słodki i przyjemny. Zapach kilka razy przeobraża się i oprócz wspomnianego Individuala przypomina mi również momentami Nauticę Voyage oraz Image Cerruti. W porównaniu z innymi wodami od Jacomo ma jednak dużo słabszą projekcję i trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacomo de Jacomo Deep Blue marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacomo de Jacomo Deep Blue marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Armand Basi In Blue D`Orsay Le Dandy Chanel Allure Homme Sport Canali Black Diamond Esteban Tonka Floris Vetiver Franck Olivier Black Touch Susanne Lang Cashmere The American Line Marines - Devil Dog Diane von Furstenberg D Nejma Nejma 1