Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miałem: 1

Kardamon Bergamotka

Goździk (roślina) Geranium Kolendra Korzeń irysa Róża

Wetyweria Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur de Parfum / Parfum Rare by Jacomo.

Chicane

Coeur de Parfum / Parfum Rare Recenzje Perfum

Roma
Roma

Mam juz druga miniature i ciagle jestem pod ich urokiem... Coeur de Parfum - Parfum Rare to perfumy bardzo interesujace, z pewnoscia niedzisiejsze i to ogromny plus.
Sa niezwykle przestrzenne, soczyste, przebogate - jest w nich to, co kocham: roze, gozdzik, geranium, labdanum i mech debowy, ale cala reszte tez da sie wyczuc. Bergamotka jest tu zachwycajaca. Zapach jest dosc mocny, z biklem, a przez ziolowe nuty smialo, bez skrepowania przebijaja sie silne nuty kwiatowe, ja szczegolnie upodobalam sobie [kocham] labdanum, czuje je tu wyraznie.
Piekny, klasyczny, mistrzowsko wykonany szypr, slodko-gorzki, lesny, elegancki, wyrazisty, niebanalny - wiele mozna tu odnalezc... Niesamowity naprawde jest, ma w sobie tajemnice, choc jasny, ma cos mrocznego w sobie. Trwa dosc dlugo, a wystarczy kropla. Wielkie [zlote] perfumy. Nie dla kazdego, a raczej, nie dla kazdej kobiety, ale dla wielbicielek szyprow - z pewnoscia. Te perfumy to jakby jasna, dzienna strona Niki de Sant Phalle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur de Parfum / Parfum Rare marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur de Parfum / Parfum Rare marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yohji Yamamoto Yohji Essential Paloma Picasso Paloma Picasso Avon Timeless Ineke Balmy Days & Sundays Marilyn Miglin Mystic Nicole Miller Frenzy Keiko Mecheri Iris Pourpre Van Cleef & Arpels Oriens Corine de Farme Ibiza Night Sage Machado Moonstone Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Faberlic Ivresse de L´amour