Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aura for Women Jacomo dla kobiet

Aura for Women Jacomo dla kobiet

Miałem: 2

Aura for Women marki Jacomo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Aura for Women został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edouard Flechier. Nutami głowy są jeżyna, tuberoza, mandarynka, frezja, liczi i grejpfrut; nutami serca są piwonia, mimoza, wiciokrzew, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i heliotrop.

Jeżyna Tuberoza Mandarynka Frezja Liczi Grejpfrut

Piwonia Mimoza Wiciokrzew Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aura for Women by Jacomo.

Aura for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Aura for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Aura for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aura for Women marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aura for Women marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Blue Romance Puma Woman Kerry Katona Outrageous Novae Plus White Gold Gai Mattiolo Gai Mattiolo Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Krizia Fiori di Krizia Space NK Tuberoli Thymes Kimono Rose Fiorucci Pin Up I M Funny MOR Cherry Blossom