Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet

Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet

cynamonowy
Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet Zdjęcia Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet Zdjęcia Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet Zdjęcia Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet Zdjęcia Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet Zdjęcia Art Collection by Jacomo #08 Jacomo dla kobiet Zdjęcia

Art Collection by Jacomo #08 marki Jacomo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Art Collection by Jacomo #08 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są imbir, kardamon i herbata; nutami serca są frezja, mleko i suszone owoce; nutami bazy są ambra, cynamon i biały miód.

Imbir Kardamon Herbata

Frezja Mleko Suszone owoce

Ambra Cynamon Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Art Collection by Jacomo #08 by Jacomo.

Black Jade
Omnia

Art Collection by Jacomo #08 Recenzje Perfum

Li
Li

Myślałam, że to będzie taka trochę zapachowa ciężarówka, jak Tea For Two L'Artisana, który zdecydowanie jest jesienno-zimowy. Zdziwiłam się bardzo. Pierwsze skrzypce grają imbir i kardamon z herbatą, ale w wersji 'energy booster' - energetyczne, poprawiające nastrój, cudowne. Świeże, choć w inny, zaskakujący sposób, bo dotąd przyprawowe nuty kojarzyły mi się z ciepłymi otulaczami, a tu, proszę bardzo, zapach w sam raz na wiosnę i ośmielę się rzec - lato. Mimo że ta trójka siedzi w górnych nutach, to tak naprawdę przejmują całą kompozycję, dochodzą do nich tylko z czasem kolejne nuty, delikatnie modyfikując wydźwięk całości, ale nie dominując jej. Mnie osobiście kompozycja, jako chyba dotąd jedynej recenzującej osobie, nie kojarzy się z kominkiem, gorącym napojem, kocykiem i jesienią, tylko raczej z herbacianym, słodkim drinkiem z dodatkiem mleka, z parasolką i słomką. :) Zimnym, orzeźwiającym. #08 ma w sobie coś takiego, że uśmiecham się, czując je, wprawiają mnie w dobry nastrój. Niestety, jest i łyżka dziegciu - dla mnie, zwolenniczki bardziej wyrazistych projekcji, są po prostu zbyt lekkie. Ale jeśli ktoś lubi bardziej dyskretne, nieatakujące otoczenia zapachy - jak najbardziej polecam.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zakochałam się. Tak poprostu od pierwszego powąchania! To cudowna gorąca herbata z mnóstwem przypraw, gdzie prym wiedzie kardamon z cynamonem, a także szczyptą imbiru. Jest trochę ostro i tak ma właśnie być. Do naparu dodajemu łyżeczkę suszonych owoców i kropelkę mleka. Teraz możemy wygodnie rozsiąść się w fotelu naprzeciwko kominka, wziąć naszego mruczka na kolana i celebrować chwilę relaksu. Ja chcę tak pachnieć wiecznie!

Izabela
Izabela

Magia kontrastów.
Muszę przyznać, że byłam ciekawa jaki zapach da połączenie mleka i frezji?
Ano wspaniały.
Z tym, że mleka nie czuję, z czego bardzo się cieszę.
Perfumy mnie porwały, bo są inne.
Początkowo są kwaskowe i lekkie, potem do głosu dochodzi ambra z suszonymi owocami i przyprawami.
Zapach kwaskowy, za chwilę zmienia się w ciepło orientalny, raz zimny, raz ciepły.
W każdym razie wąchanie tych perfum wprawia mnie w dobry humor, zaciekawiają mnie.
Lubię takie perfumy, które składają się z przeciwstawnych zapachów. Wtedy zapach jest szalenie intrygujący.
Cudeńko.

amanda
amanda

Te perfumy niezwykle pobudzają moją wyobraznię i ochotę na herbatkę.
Taką wspaniałą,zimową,gorącą i bardzo aromatyczną.
Oczywiście z przyprawami.
Miałam kiedyś korę cynamonową i gdy potrzebowałam do czegoś cynamonu(na ogół do takowej herbatki)to zeskrobywałam z kory.
Sproszkowany już w torebce nigdy nie odda tego przepięknego aromatu,który pieścił mój zmysł węchu.
Praktycznie tylko przyprawy wyczuwam,więc nie będę rozwodzić się nad innymi nutami,bo ich po prostu tu nie ma dla mnie.
Same przyprawy w zupełności mi wystarczą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Art Collection by Jacomo #08, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Art Collection by Jacomo #08, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Art Collection by Jacomo #08 marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Art Collection by Jacomo #08 marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 L`Artisan Parfumeur Caligna L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Diptyque L'Ombre Dans L'Eau L`Artisan Parfumeur Tea for Two Fendi Fendi Theorema Donna Karan Black Cashmere Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Diptyque Tam Dao Calvin Klein Obsession Kenzo Kenzo Jungle le Tigre L`Erbolario Dolcelisir Montale Intense Cafe Lolita Lempicka Si Lolita Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lubin Akkad John Galliano John Galliano Hermes Elixir des Merveilles Mauboussin Histoire d`Eau Serge Lutens Ambre Sultan