Marki » I-K » « Grupy

Anthracite Pour L`Homme Jacomo dla mężczyzn

Anthracite Pour L`Homme Jacomo dla mężczyzn

Anthracite Pour L`Homme marki Jacomo to perfumy dla mężczyzn. Anthracite Pour L`Homme został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są ananas, cyprys, lawenda, estragon, pieprz, galbanum, grejpfrut, bergamotka, dzięgiel i majeranek; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), lawenda, korzeń irysa, jaśmin, goździk (przyprawa), ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Ananas Cyprys Lawenda Estragon Pieprz Galbanum Grejpfrut Bergamotka Dzięgiel Majeranek

Cyklamen Goździk (roślina) Lawenda Korzeń irysa Jaśmin Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anthracite Pour L`Homme by Jacomo.

Anthracite Pour L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Anthracite Pour L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Anthracite Pour L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anthracite Pour L`Homme marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anthracite Pour L`Homme marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Noix de Coco Yeslam Darling Rose Demeter Fragrance Holy Water Nina Ricci Eau de Fleurs Tim McGraw Southern Blend Paolo Gigli Fuoco Profumum Roma Oxiana CB I Hate Perfume November Nautica Regatta Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises IKKS IKKS Young Man Hermes Hermessence Iris Ukiyoé