Marki » I-K » « Grupy

Anthracite Pour L`Homme Jacomo dla mężczyzn

Anthracite Pour L`Homme Jacomo dla mężczyzn

Anthracite Pour L`Homme marki Jacomo to perfumy dla mężczyzn. Anthracite Pour L`Homme został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są ananas, cyprys, lawenda, estragon, pieprz, galbanum, grejpfrut, bergamotka, dzięgiel i majeranek; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), lawenda, korzeń irysa, jaśmin, goździk (przyprawa), ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Ananas Cyprys Lawenda Estragon Pieprz Galbanum Grejpfrut Bergamotka Dzięgiel Majeranek

Cyklamen Goździk (roślina) Lawenda Korzeń irysa Jaśmin Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anthracite Pour L`Homme by Jacomo.

Anthracite Pour L`Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Anthracite Pour L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Anthracite Pour L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anthracite Pour L`Homme marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anthracite Pour L`Homme marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums DelRae Bois de Paradise Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Serge Lutens El Attarine Paul Sebastian Design for Men Hugo Boss Boss Element Jean Paul Gaultier Le Male Kilt Neotantric Manic Love for Him Demeter Fragrance Crayon Calvin Klein Eternity Aqua for Men Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Escentric Molecules Molecule 03 Amouage The Library Collection Opus IV