Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

California for Men Jaclyn Smith dla mężczyzn

California for Men Jaclyn Smith dla mężczyzn

California for Men marki Jaclyn Smith to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. California for Men został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, ambra, lawenda, mandarynka, piżmo, nuty drzewne, bergamotka i cytryna.

Przyprawy Ambra Lawenda Mandarynka Piżmo Nuty drzewne Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about California for Men by Jaclyn Smith.

California for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaclyn Smith California for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaclyn Smith California for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum California for Men marki Jaclyn Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu California for Men marki Jaclyn Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Iceberg Twice Pour Homme Pino Silvestre Pino Silvestre Original Diesel Fuel for Life Homme Michael Kors Michael for Men Jovoy Paris Fougere Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Odori Spigo Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Gosh On Stage Cerruti Nino Cerruti