Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

California for Men Jaclyn Smith dla mężczyzn

California for Men Jaclyn Smith dla mężczyzn

California for Men marki Jaclyn Smith to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. California for Men został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, ambra, lawenda, mandarynka, piżmo, nuty drzewne, bergamotka i cytryna.

Przyprawy Ambra Lawenda Mandarynka Piżmo Nuty drzewne Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about California for Men by Jaclyn Smith.

California for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaclyn Smith California for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaclyn Smith California for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum California for Men marki Jaclyn Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu California for Men marki Jaclyn Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Azzaro Azzaro pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Sean John Unforgivable Multi Platinum Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Bijan Bijan Black for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Royal Copenhagen Viking Czech & Speake Oxford & Cambridge Jean Charles Brosseau The Brun Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Bruno Banani Made for Men