Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Jack Black Signature Blue Mark Jack Black dla mężczyzn

Jack Black Signature Blue Mark Jack Black dla mężczyzn

ziołowy

Jack Black Signature Blue Mark marki Jack Black to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Jack Black Signature Blue Mark został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, jałowiec, wetyweria, bergamotka, mięta wodna i tymianek.

Imbir Jałowiec Wetyweria Bergamotka Mięta wodna Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jack Black Signature Blue Mark by Jack Black.

Jack Black Signature Blue Mark Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jack Black Jack Black Signature Blue Mark, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jack Black Jack Black Signature Blue Mark, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jack Black Signature Blue Mark marki Jack Black. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jack Black Signature Blue Mark marki Jack Black reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Frederic Malle French Lover Escada Escada Sentiment pour Homme Banana Republic Cordovan Gin Tonic Gin Tonic Man Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Azzaro Onyx Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Molinard Molinard Homme III Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Rasasi Emotion Men Sinfonia di Note Bouquet de Bois