Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Toute Petite Eau de Soin Jacadi dla kobiet

Toute Petite Eau de Soin Jacadi dla kobiet

Toute Petite Eau de Soin marki Jacadi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Toute Petite Eau de Soin został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kwiat pomarańczy, konwalia i frezja; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Grejpfrut

Kwiat pomarańczy Konwalia Frezja

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toute Petite Eau de Soin by Jacadi.

Toute Petite Eau de Soin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Toute Petite Eau de Soin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Toute Petite Eau de Soin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toute Petite Eau de Soin marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toute Petite Eau de Soin marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Comme des Garcons Odeur 53 Jennifer Lopez Deseo Lacoste Touch of Spring Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Emanuel Ungaro Divas Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Bruno Acampora Seplasia Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Dana Tabu Forbidden O Boticario Floratta Sapphire Sabon Zer (Rose)