Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Toute Petite Eau de Soin Jacadi dla kobiet

Toute Petite Eau de Soin Jacadi dla kobiet

Toute Petite Eau de Soin marki Jacadi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Toute Petite Eau de Soin został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kwiat pomarańczy, konwalia i frezja; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Grejpfrut

Kwiat pomarańczy Konwalia Frezja

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toute Petite Eau de Soin by Jacadi.

Toute Petite Eau de Soin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Toute Petite Eau de Soin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Toute Petite Eau de Soin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toute Petite Eau de Soin marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toute Petite Eau de Soin marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Mexx Mexx Waterlove Man Montale Aoud Queen Roses Montale Roses Musk L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Lacoste Touch of Spring Prada No1 Iris Agent Provocateur Diamond Dust Edition Sarah Jessica Parker Twilight Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Oriflame Giordani White Gold Harvey Prince Temptress Marella Ferrera Ambre Ze