Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Toute Petite Baby Girl Jacadi dla kobiet

Toute Petite Baby Girl Jacadi dla kobiet

Toute Petite Baby Girl marki Jacadi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Toute Petite Baby Girl został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są truskawka i frezja; nutami serca są konwalia, brzoskwinia i liczi; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Truskawka Frezja

Konwalia Brzoskwinia Liczi

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toute Petite Baby Girl by Jacadi.

Toute Petite Baby Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Toute Petite Baby Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Toute Petite Baby Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toute Petite Baby Girl marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toute Petite Baby Girl marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Women Ralph Lauren Romance Ghost Ghost Summer Moon Donna Karan DKNY Summer 2008 NafNaf NafNaf Too... Maria Sharapova Maria Sharapova Dorin Un Air de Paris (red) La Perla J`Aime Precious Edition Marc Jacobs Apple Splash Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Mexx XX by Mexx Lovesome Roberto Cavalli Anniversary