Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Toute Petite Baby Boy Jacadi dla mężczyzn

Toute Petite Baby Boy Jacadi dla mężczyzn

Toute Petite Baby Boy marki Jacadi to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Toute Petite Baby Boy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mięta; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Mięta

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toute Petite Baby Boy by Jacadi.

Toute Petite Baby Boy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Toute Petite Baby Boy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Toute Petite Baby Boy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toute Petite Baby Boy marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toute Petite Baby Boy marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Demeter Fragrance Christmas Tree Etienne Aigner Aigner Black Esteban Fureur d'agrumes Demeter Fragrance Earl Grey Tea Gant Gant Silver Xerjoff Kobe Tommy Hilfiger Tommy Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Acorelle Lotus Bambou Bath and Body Works Citron