Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Toute Petite Baby Boy Jacadi dla mężczyzn

Toute Petite Baby Boy Jacadi dla mężczyzn

Toute Petite Baby Boy marki Jacadi to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Toute Petite Baby Boy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mięta; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Mięta

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toute Petite Baby Boy by Jacadi.

Toute Petite Baby Boy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Toute Petite Baby Boy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Toute Petite Baby Boy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toute Petite Baby Boy marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toute Petite Baby Boy marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Christian Dior Eau Sauvage Giorgio Armani Emporio Armani Lui Donna Karan DKNY Men Guess Guess Man Air-Val International Finding Nemo Domenico Caraceni Ivy League Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Atelier Flou Eau d`Aviateur M. Asam No.1 Bond No 9 Nouveau Bowery Anya`s Garden Light