Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jacadi Mademoiselle Jacadi dla kobiet

Jacadi Mademoiselle Jacadi dla kobiet

Mam: 1

Jacadi Mademoiselle Jacadi dla kobiet Zdjęcia

Jacadi Mademoiselle marki Jacadi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza i nektarynka; nutami serca są wiciokrzew i róża; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Nektarynka

Wiciokrzew Róża

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacadi Mademoiselle by Jacadi.

Jacadi Mademoiselle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Jacadi Mademoiselle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Jacadi Mademoiselle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacadi Mademoiselle marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacadi Mademoiselle marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lotto Lotto Man Salvador Dali Eau de RubyLips Andy Warhol Marilyn Rose Donna Karan DKNY Women Summer Ghost Luminous Next Just Pink Fragonard Etoile Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Molinard Mirea Stila Mandarin Mist Adolfo Dominguez U Galimard Galimard Star