Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jacadi Eau de Senteur Jacadi dla kobiet

Jacadi Eau de Senteur Jacadi dla kobiet

Jacadi Eau de Senteur Jacadi dla kobiet Zdjęcia

Jacadi Eau de Senteur marki Jacadi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, mięta i bergamotka; nutami bazy są piżmo, jaśmin i drzewo gwajakowe.

Mandarynka Mięta Bergamotka

Piżmo Jaśmin Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacadi Eau de Senteur by Jacadi.

Jacadi Eau de Senteur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Jacadi Eau de Senteur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Jacadi Eau de Senteur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacadi Eau de Senteur marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacadi Eau de Senteur marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Guy Laroche Clandestine Giorgio Armani Summer Mania Femme Bond No 9 Chelsea Flowers Coty Sand & Sable Montale Powder Flowers Renee Mediterranean Lily Prada Infusion de Fleur d'Oranger Aroma M Geisha Nobara-Cha Michael Storer Yvette Salvatore Ferragamo Attimo Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia