Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bébé Eau de Soin Jacadi dla kobiet i mężczyzn

Bébé Eau de Soin Jacadi dla kobiet i mężczyzn

Bébé Eau de Soin marki Jacadi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bébé Eau de Soin został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i frezja; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są piżmo i sezam.

Bergamotka Frezja

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Piżmo Sezam

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bébé Eau de Soin by Jacadi.

Bébé Eau de Soin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacadi Bébé Eau de Soin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacadi Bébé Eau de Soin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bébé Eau de Soin marki Jacadi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bébé Eau de Soin marki Jacadi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Chantal Thomass Ame Coquine Jennifer Lopez Miami Glow Ayala Moriel Altruism Jacadi Jacadi Teo Cabanel Julia La Perla J`Aime Precious Edition Loewe Loewe L S. Cute Q. Panda Eclectic Collections Mantra Boadicea the Victorious Alluring Sanctuary Pomegranate & Cassis