Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Treffpunkt 8 Uhr J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn

Treffpunkt 8 Uhr J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
Treffpunkt 8 Uhr J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Treffpunkt 8 Uhr marki J.F. Schwarzlose Berlin to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Treffpunkt 8 Uhr został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Perfumy zawierają takie składniki, jak mango, grejpfrut, imbir, szałwia, szafran i wetyweria.

Mango Grejpfrut Imbir Szałwia Szafran Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Treffpunkt 8 Uhr by J.F. Schwarzlose Berlin.

Treffpunkt 8 Uhr Recenzje Perfum

Treffpunkt 8 Uhr by J.F. Schwarzlose Berlin 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum J.F. Schwarzlose Berlin Treffpunkt 8 Uhr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu J.F. Schwarzlose Berlin Treffpunkt 8 Uhr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Treffpunkt 8 Uhr marki J.F. Schwarzlose Berlin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Treffpunkt 8 Uhr marki J.F. Schwarzlose Berlin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Biotherm Eau Pure DL & Co Lady Rhubarb L`Erbolario Legni Fruttati Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure April Aromatics Navel Chakra Oil Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Ortigia Sicilia Pomegranate Carol`s Daughter Mango Melange Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical Huitieme Art Parfums Manguier Metisse