Marki » I-K » orientalne « Grupy

Trance J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn

agarowy
ziołowy
Trance J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Trance marki J.F. Schwarzlose Berlin to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Trance został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża turecka, agar (oud), labdanum i dzięgiel.

Róża turecka Agar (oud) Labdanum Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trance by J.F. Schwarzlose Berlin.

Trance Recenzje Perfum

Byłam tym zapachem zaintrygowana przede wszystkim z powodu entuzjastycznej recenzji Octaviana Coifana, którego blog 1000fragrances bardzo cenię. Dodatkowo jest to ponoć odmłodzona wersja zapachu z lat 20., a do vintage mam dużą słabość.

Niestety nic dobrego dla mnie z tego nie wyszło – przede wszystkim oud ( czy w latach 20. stosowano już oud w perfumach?, hmm ), który nawet w minimalnej dawce zabija na mojej skórze wszystkie pozostałe nuty. I tak też się stało – nie czuję ani róży, ani piołunu, ani labdanum, tylko mocno drzewny, męski, ostry oud. Niestety trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum J.F. Schwarzlose Berlin Trance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu J.F. Schwarzlose Berlin Trance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trance marki J.F. Schwarzlose Berlin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trance marki J.F. Schwarzlose Berlin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Davidoff Relax Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Caron Bellodgia Gai Mattiolo That's Amore! Lui Bois 1920 Sutra Ylang Laura Mercier Nuits Enchantees Alain Delon Samourai Andy Warhol Marilyn Bleu Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Coty Raw Vanilla L`Occitane en Provence Labdanum de Seville