Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

1A-33 J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn

1A-33 J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn

1A-33 J.F. Schwarzlose Berlin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

1A-33 marki J.F. Schwarzlose Berlin to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 1A-33 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Perfumy zawierają takie składniki, jak pieprz, mandarynka, jaśmin, magnolia, kwiat lipy, irys i nuty drzewne.

Pieprz Mandarynka Jaśmin Magnolia Kwiat lipy Irys Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1A-33 by J.F. Schwarzlose Berlin.

1A-33 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum J.F. Schwarzlose Berlin 1A-33, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu J.F. Schwarzlose Berlin 1A-33, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1A-33 marki J.F. Schwarzlose Berlin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1A-33 marki J.F. Schwarzlose Berlin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Police Police Naked Pour Femme Versace Metal Jeans Women Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Bath and Body Works Magnolia Blossom Creed Imperatrice Eugenie Penhaligon`s Ellenisia Jean Patou Amour Amour Nautica My Voyage Caswell Massey Lily of the Valley Blue Q Miso Pretty Ebba Los Angeles Miss Alex Project D by Dannii and Tabitha Day