Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pleats Please L`Eau Issey Miyake dla kobiet

Pleats Please L`Eau Issey Miyake dla kobiet

Mam: 4 Chcę: 3

Pleats Please L`Eau Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia Pleats Please L`Eau Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

Pleats Please L`Eau marki Issey Miyake to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pleats Please L`Eau został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutę głowy stanowi dzika róża; nutami serca są róża bułgarska, różowy pieprz i neroli; nutami bazy są białe piżmo, cedr i paczula.

Dzika róża

Róża bułgarska Różowy pieprz Neroli

Białe piżmo Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleats Please L`Eau by Issey Miyake.

Pleats Please L`Eau Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Aurelien Guichard u Miyake. Byłam podekscytowana, co z tego wyniknie. Jest OK, ale przełomu ani sukcesu na miarę L`eau d`Issey nie wróżę.

Mamy tu subtelną różę, nietypową, nie-różaną. Przełamaną cedrem i neroli. Kompozycja więc lewituje w kierunku zapachów świeżo-zielonych, jednocześnie pozostając kobieco-kwiatowa. Zapach zdecydowanie na dzień, raczej wiosna-lato. Dość neutralny, więc sprawdzi się jako zapach do pracy.

Jest OK, ale kompozycja nie powala, cedru jest trochę za dużo, więc całość zbyt ostra na końcach, sprawia wrażenie, jakby cedr chciał pogryźć się z różą, brakuje wyważenia. W normalnej cenie sugerowałabym zakup czegoś innego, ale na promocji do rozważenia jako zapach biurowy.

Projekcja bliskoskórna, trwałość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake Pleats Please L`Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake Pleats Please L`Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleats Please L`Eau marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleats Please L`Eau marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo L'Eau par Kenzo Jil Sander Jil Sander Pure Gucci Gucci Rush 2 Bourjois Clin d'Oeil Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Fragonard Eau Fantasque Givenchy Eau de Givenchy Fragonard Etoile Clinique Clinique Happy Heart Escada Joyful Giorgio Armani Armani Attitude Versace Versense Lacoste Essential Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Burberry Body Tender Gucci Gucci Pour Homme II Lancome O Oui! Gucci Envy Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3