Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Pleats Please Eau de Parfum Issey Miyake dla kobiet

Pleats Please Eau de Parfum Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Pleats Please Eau de Parfum Issey Miyake dla kobiet Filmy

Pleats Please Eau de Parfum marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pleats Please Eau de Parfum został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi piwonia; nutami serca są białe kwiaty i groszek pachnący; nutami bazy są cedr, paczula i wanilia.

Piwonia

Białe kwiaty Groszek pachnący

Cedr Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pleats Please Eau de Parfum by Issey Miyake.

Pleats Please Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake Pleats Please Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake Pleats Please Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pleats Please Eau de Parfum marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pleats Please Eau de Parfum marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Burberry London Naomi Campbell Naomi Campbell Matthew Williamson Jasmine Sambac Leonard Nuit Fabuleuse Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Oriflame Diamond Musk O Boticario Innamorata Rifat Ozbek Ozbek Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947