Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Nuit d’Issey Issey Miyake dla mężczyzn

dymny
skórzany
Nuit d’Issey Issey Miyake dla mężczyzn Filmy
Nuit d’Issey Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia Nuit d’Issey Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

Nuit d’Issey marki Issey Miyake to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Nuit d’Issey został wydany w 2014 roku. Nuit d’Issey stworzyli Dominique Ropion i Loc Dong. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są skóra, czarny pieprz, nuty drzewne, wetyweria i przyprawy; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, kadzidło i heban.

Bergamotka Grejpfrut

Skóra Czarny pieprz Nuty drzewne Wetyweria Przyprawy

Fasolka tonka Paczula Kadzidło Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuit d’Issey by Issey Miyake.

La Nuit de l`Homme
Legend

Nuit d’Issey Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Risercz porównawczy… face to face. EDT vs EDP. Próba zastąpienia wspomnień z meetingu z molekułami EDP ;) Na ich tle.. jest cicho, zwiadowczo, ostrzegawczo (pozor – po Słowacku to słowo oznacza ‘uwaga’). Przygody za grosz. Jeden z tych Issey’i zjawi się kiedyś u mnie na dłużej jak zjawa późną porą, około północnej godziny. Obie wersje straszą, z tym że EDP wydźwiękiem mroku, a EDT – poległością kompozycji. Dlatego nie będzie tym wyborem woda toaletowa. Gdyż (po)leci ona na łeb, na szyję. Czekając i nie chcąc się podnieść, nie walcząc… Różnica pomiędzy wersją Perfum i edete to niebo, a ziemia. To płacz, a radość. [Choć przecież można płakać z radości]. Pustynia, a puszcza. Góry, a doliny. Rzeki, a podeszczowe kałuże ;) hah. W tych drugich to nie popływamy, choć każde dziecko powie, że wcale nie, bo jest inaczej. Że się da. Pluuuuuuum! O to chodzi, te wszystkie przeciwności, które wymieniłem na wskroś się łączą wszak ze sobą, bo są częścią tego całego rozgardiaszu świata. Te perfumy też się wiążą bo wychodzą pod szyldem jednego (i tego samego) projektanta. Nie ratuje to jednak sytuacji. Dominique Ropion zmierza w dziwnym kierunku. Najpierw Burberry Rhythm Intense, potem obecny bohater. Aż boję się zasiąść do testów Kenzo Pour Homme Night. Od razu może zaznaczę, to nie są złe zapachy jeśli chodzi o ich temat. Tylko to wykonanie.. zwłaszcza tego o którym teraz wspominam. Aż trudno uwierzyć że mieszał to człowiek z ‘branży’. Wręcz ‘NIE DO WIARY’. Do Strefy 11 by się nadał ten zapach :P By sprawdzić co się tutaj dzieje :P Dobra ciemno się robi, to nie będę przedłużał. Mieszanka otwiera się klasyczno-cytrusowo, bardziej grejpfrutowo. Już na tym etapie mnie z deczka to co czuję irytuje. Pachnie trochę kolońsko i w jakimś tam stopniu mniejszym-większym przenosi mnie do wybrzeża Amalfi i cytrusów w mandarynie Toma Forda. Coś jakby śpiewane z playbacku było. Wszystko ładnie, pięknie. Tylko nieprawdziwie. Jak dobrze pamiętam tam też grejpfrut grał pierwsze skrzypce. Idąc jednak do Isseya, to od początku mam tutaj skojarzenia z dojrzałymi, wyleżanymi, mocno osadzonymi cytrusami – może się zatem to odbijać na kompozycji samej sobie, dryfując ją w obrzeża skierowane dla kogoś wiekowego. Wiadomka, co kto lubi to niech nosi, nasz metraż życia, który przebyliśmy to z dowodu niech się obnosi przy ewentualnym okazaniu ;) Z przypraw to stawiałbym na kolendrę i pieprz. Chyba że to pieprz nasunął mi to pierwsze wrażenie. Jest też coś kwiatowego, co powoduje że ta rozmowa nie odbywa się w cztery oczy. Jest tutaj między nami ten klasyczny, podstawowy i pierwotny Issey. Którego w Parfum nie ma. Taki wodnisty kwiatek. Jak lilia. Ta woda jednak jest tu zmącona. Zmącona goryczą z tankowca (EDP), który po zderzeniu z promem (EDT) nasączył go plamą ciemnej, oleistej ropy. Przykre to, ale prawdziwe. Sad But True jak to Jaymz Het wykrzykiwał z Mety. Skóry trochę chyba się uda odnaleźć może coś na zasadzie śladu jak z pejcza na tyłek, choć bardziej dominuje tu drzewność lekko ocieplona tonką, ale wetiwery tyle co kot napłakał i to nie (był) czarny. Przeleciał szybko i skrył się przez szybkę do blokowej piwnicy w ten nie (był) czarny piątek. Jak zatem zakończę? Czarną bilą ósemką z 8 Ball Pool! :) Każdy jej na początku unika, podczas rozgrywanej partii na stole. Na koniec zaś, dąży się do niej i robi wszystko żeby ją wbić i zakończyć zwycięsko grę. Z tym że EDT wpadła do luzy jeszcze przed innymi gdy nie powinna, stąd nasza przegrana. Parfum do samego końca daje nam szansę na zwycięstwo, pozostając na stole. Reasumując: bardzo słaba jest to woda toaletowa. Aleeeeeeeeeee Aleeeeeeeeeeeee! Reklama video.. Miazga i sztos! Cieszy oko, bowiem przypomina mi tak jakoś dawne, męskie reklamy zapachów. Taka niepokojąca i samcza, z pomysłem :) Bez udziwnień, prosta, chłopska, męska – jak wersja EDP, do niej by pasowała ale cóż.. i tak.. brawo Miyake! :P

otaku
otaku

Nuit d’Issey jest dość mocno krytykowany ale ja uważam, że jest to bardzo charakterny i ciekawy zapach. Pierwszy raz testowałem go w zeszłym roku i szybko go skreśliłem, przy drugim podejściu doceniłem jednak jego bezkompromisową koncepcję. Fakt, nie każdemu spodoba się tak sucha i wytrawna, że wręcz wulgarna kompozycja, twórcy poszli w tym względzie na całość. Mnie jednak spodobał się ten pieprzny, twardy ale też bardzo męski zapach, miła odmiana od słodszych kompozycji. Testuję dalej, może skończy się to zakupem flakonu?
Kadzidła tu za bardzo nie czuję.

Roq
Roq

Tradycyjnie już i ponownie bez powodzenia, Issey próbuje powtórzyć sukces L'Eau d'Issey. Tym razem postanowił uderzyć w pragnienia tych, dla których męski wieczorowy zapach nie może obyć się bez kadzidła.
Cóż... Wyszło coś na kształt syropu na kaszel zmieszanego z maścią na reumatyzm, a wrażenie zapachu wieczorowego symuluje jedynie elegancki, czarny flakon.
Miało być tajemniczo, mrocznie i powabnie, a wyszło jak fartuch farmaceutki przed fajrantem.
Szkoda, bo spodziewałem się miłego zaskoczenia, a spotkało mnie jedynie zaskoczenie. Na minus...

lalique
lalique

Testowałem dziś w S... ładny, choć kadzidła w nim nie za wiele . Spodziewałem się więcej drewna i wetywerii , zapach rzekłbym bezpieczny , tylko w otwarciu czuć słodycz bergamotki, potem troszke pieprzu i nuty skórzane . Trwałość u mnie średnia, na taką pogodę jak dziś czyli ok. 20 stopni zapach nieinwazyjny. Pozostanę wierny chyba klasykowi. Nuit jakoś nie dotarł do mnie a może wymaga więcej pokory i cierpliwości?

Zakupowe okazje

Parfum 4.2oz
100.00 USD
Issey Miyake Nuit D'Issey Parfum 4.2 oz Parfum Spray
Issey Miyake Nuit D'Issey Parfum 4.2 oz Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake Nuit d’Issey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake Nuit d’Issey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuit d’Issey marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuit d’Issey marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Sport Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Azzaro Visit For Men Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Parfum Christian Dior Fahrenheit Bvlgari Bvlgari Man In Black Dolce&Gabbana The One for Men Chanel Bleu de Chanel Giorgio Armani Armani Code Azzaro Chrome Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Guerlain Heritage Eau de Toilette Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo