Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Mam: 11 Miałem: 16 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

wodny
ozonowy
L'eau d'Issey Eau de Parfum Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L'eau d'Issey Eau de Parfum marki Issey Miyake to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. L'eau d'Issey Eau de Parfum został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są lotos, frezja, róża i calone; nutami serca są osmantus i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ambrette (piżmo ambrowe).

Lotos Frezja Róża Calone

Osmantus Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'eau d'Issey Eau de Parfum by Issey Miyake.

L'Eau d'Issey Pure
Escape
L’Eau d’Issey Noir Absolu

L'eau d'Issey Eau de Parfum Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Nie ma chyba zapachu, który lepiej oddawałby charakter wiosny - dla mnie pachnie bukietem wiosennych kwiatów, tulipanów i żonkili, a w tle lilii i frezji. Taki zapach kwiaciarni, delikatny, wodny.

agni
agni

Pięknie rozwija się na mojej skórze jesienią. Przywodzi mi na myśl spacer po smutnym, deszczowym parku gdzie rosną stare drzewa. Jest w tym zapachu coś sentymentalnego.

abelha
abelha

Miałam kilka razy tą wersję edp, jest słodsza ale nie słodka. Jak czuję ten zapach mam przed oczami widok lasu o poranku. Jest pogodnie, widzę ciepłe promienie słońca a nad jeziorkiem unosi się jeszcze mgła. Dziwi mnie tylko wykres, wychodzi na to że dość dużo ludzi nie lubi tego zapachu. A tak pięknie pachnie różami i lotosem :)

mamigora
mamigora

jakby ktos włożył do pralki flanelę, dorzucił garść przeterminowanego pieprzu z cieniem aromatu, kilka mentosów, łyzkę musztardy i płatków mydlanych o zapachu zwiedłych, białych kwiatków. Potem wietrzył to tydzień nie bacząc czy słońce czy słota.
Nie potrafie tego nosić, zbyt gorzkie...w tle tylko echo lilii i czegoś 'noszalnego'.

kKIRA
kKIRA

Piękny ,lekki , zwiewny, chłodny ....
Osobiscie wolę edt jest delikatniejsza , ale ta wersje tez uwielbiam .Kojarzy mi sie z latem i bielą ,zapach wręcz wymusza na mnie założenie białego stroju. Pasuje mi do niego lekka zwiewna sukienka i upalny słoneczny dzień. Zapach nadający delikatność i lekkość. Świetnie trzyma się na skórze , wyczuwalny na długość ramienia .

karinawu
karinawu

Swiezuch ale mdly,nie lubie,ale radze przetestowac,bo wiem,ze jest lubiany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'eau d'Issey Eau de Parfum marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'eau d'Issey Eau de Parfum marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'eau d'Issey Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Kenzo Amour Kenzo L'Eau par Kenzo Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Guerlain Samsara Eau de Parfum Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Diesel Fuel For Life Femme Chanel Coco Mademoiselle John Galliano John Galliano Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Beyonce Pulse Chloe Chloe Eau de Toilette Giorgio Armani Sensi Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Yves Saint Laurent Elle Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chance Eau de Toilette