Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition Issey Miyake dla mężczyzn

conifer
kwaśny

L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition marki Issey Miyake to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut i lima.

Grejpfrut Lima

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Pour Homme Sport

L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Davidoff Echo Summer Fizz Air-Val International Winnie The Pooh Rochas Eau de Rochas Carthusia Mediterraneo The Different Company Bergamote Bensimon Cologne Bensimon 2005 Tonino Lamborghini Overall pour Homme Bond No 9 Nouveau Bowery O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Thymes Eucalyptus Anya`s Garden Light