Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition Issey Miyake dla mężczyzn

morski
słony

L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition marki Issey Miyake to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, bergamotka, petitgrain, nuty morskie, neroli, imbir i białe piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Petitgrain Nuty morskie Neroli Imbir Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition by Issey Miyake.

L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition Recenzje Perfum

otaku
otaku

Powiem szczerze że zapach bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z jednej strony jest podobny do zapachów typu L’Eau d’Issey Pour Homme Sport czy L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche, z drugiej jednak ma dużo ciekawsze tło, jest na swój sposób niepowtarzalny i świetnie koresponduje z etykietką 'Oceanic'.
Bo mowa tu właśnie o morskim charakterze. Nie jest to jakieś spektakularnie głębokie ujęcie oceanu, to raczej cytrusy skąpane w morskiej wodzie - ale to wystarczyło aby nadać kompozycji indywidualnego, intrygującego charakteru.
Jedyny minus - na mojej skórze zapach momentami jakby nie rozwijał się poprawnie, były momenty w których nuty morskie pachniały lekko zatęchle więc będę musiał przeprowadzić jeszcze kilka porządnych testów.
Reasumując, brawa za wyciśnięcie z pozornie oklepanej koncepcji czegoś ciekawego, czego nie dostaniemy w pierwszym lepszym świeżaku. Szkoda, że póki co na rynek polski nie wszedł trzeci z serii Polar Expedition, bo sądząc po dwóch pozostałych mógłby okazać się ciekawy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Parfum Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Ralph Lauren Polo Viktor&Rolf Spicebomb Tom Ford Tom Ford for Men Bvlgari Aqva Amara Creed Imperial Millesime Giorgio Armani Acqua di Gio Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Guerlain Guerlain Homme Intense Christian Dior Dune Chanel Bleu de Chanel Christian Dior Eau Sauvage Christian Dior Fahrenheit Absolute Creed Aventus Kenzo Kenzo pour Homme Bentley Bentley for Men Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Salvador Dali Silver Sun