Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L`Eau d`Issey Summer Glimmer Issey Miyake dla kobiet

L`Eau d`Issey Summer Glimmer Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

L`Eau d`Issey Summer Glimmer marki Issey Miyake to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L`Eau d`Issey Summer Glimmer został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, goździk (roślina), osmantus, tuberoza, lotos, frezja, róża, piwonia, lilia, cyklamen i dziurawiec.

Piżmo Goździk (roślina) Osmantus Tuberoza Lotos Frezja Róża Piwonia Lilia Cyklamen Dziurawiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Summer Glimmer by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Summer Glimmer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Summer Glimmer marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Summer Glimmer marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Ralph Lauren Glamourous Daylight Etro Musk Benetton United Colors of Benetton Unisex Bvlgari BLV Absolute Victoria`s Secret Body by Victoria Emanuel Ungaro Divas Anamor All That Matters Sonoma Scent Studio Opal Succes de Paris Fujiyama Annayake Annayake Pour Elle Light UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King