Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L`Eau d`Issey Summer Glimmer Issey Miyake dla kobiet

L`Eau d`Issey Summer Glimmer Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

L`Eau d`Issey Summer Glimmer marki Issey Miyake to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L`Eau d`Issey Summer Glimmer został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, goździk (roślina), osmantus, tuberoza, lotos, frezja, róża, piwonia, lilia, cyklamen i dziurawiec.

Piżmo Goździk (roślina) Osmantus Tuberoza Lotos Frezja Róża Piwonia Lilia Cyklamen Dziurawiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Summer Glimmer by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Summer Glimmer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Summer Glimmer marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Summer Glimmer marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Corazon Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Sarah Jessica Parker Covet Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Jennifer Lopez Deseo Yllozure Yllozuria Benetton B. United Jeans Man Bijan Bijan Nude Sweet Years Just Me Jil Sander Style Soft CnR Create Aries Huitieme Art Parfums Naiviris