Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet

morski
tropikalny
słony
L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L`Eau d`Issey Summer 2014 został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, marakuja, liczi, gujawa, kwiaty, nuty drzewne, nuty morskie i wanilia.

Grejpfrut Marakuja Liczi Gujawa Kwiaty Nuty drzewne Nuty morskie Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Summer 2014 by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Summer 2014 Recenzje Perfum

L`Eau d`Issey Summer 2014 by Issey Miyake 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Adidas Adidas Originals Hermes Eau de Cologne Hermes Baldinini Baldinini Man Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Krigler Sparkling Diamond Corine de Farme Douceur Nature Figue Susanne Lang Sula Champagne Sugar Avon Blue Rush Intense Teufels Kuche Erdbeermund Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Huitieme Art Parfums Aube Pashmina