Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet

L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet

morski
tropikalny
L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L`Eau d`Issey Summer 2014 został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, marakuja, liczi, gujawa, kwiaty, nuty drzewne, nuty morskie i wanilia.

Grejpfrut Marakuja Liczi Gujawa Kwiaty Nuty drzewne Nuty morskie Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Summer 2014 by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Summer 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Puma Puma Aqua Man David & Victoria Beckham Intense Instinct Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Reminiscence Sol La Demeter Fragrance Fig Leaf Susanne Lang Sula Champagne Sugar Sage Machado Amber & Carnelian La Bouquetiere Ambre et Mure Can Carlos Higo Vero Profumo kiki eau de parfum Carol`s Daughter Mango Melange Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain