Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet

L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet

morski
tropikalny
L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L`Eau d`Issey Summer 2014 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, L`Eau d`Issey Summer 2014 został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, marakuja, liczi, gujawa, kwiaty, nuty drzewne, nuty morskie i wanilia.

Grejpfrut Marakuja Liczi Gujawa Kwiaty Nuty drzewne Nuty morskie Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Summer 2014 by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Summer 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Summer 2014 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Extravagance d'Amarige Kenzo L'Eau par Kenzo Yves Saint Laurent Saharienne Jimmy Choo Flash Sarah Jessica Parker Lovely Giorgio Armani Acqua di Gio Gucci Envy Moschino Moschino Funny! Yves Saint Laurent Belle d`Opium Prada Infusion d'Iris Hugo Boss Deep Red Cerruti 1881 Giorgio Armani Emporio Armani Lei Guerlain Samsara Eau de Parfum Chanel Chance Eau Fraiche Cacharel Noa Calvin Klein CK One Jimmy Choo Jimmy Choo Juicy Couture I Am Juicy Couture Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Oil Parfum