Marki » I-K » drzewno - wodne « Grupy

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Issey Miyake dla mężczyzn

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Issey Miyake dla mężczyzn

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu marki Issey Miyake to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są yuzu, cytron i mandarynka; nutami serca są imbir i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr i wetyweria.

Yuzu Cytron Mandarynka

Imbir Gałka muszkatołowa

Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Azzaro Visit For Men Tom Ford Grey Vetiver Loewe Solo Loewe Platinum Christian Dior Fahrenheit Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Loewe Loewe 7 Prada Prada Amber Pour Homme Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Absolute Christian Dior Aqua Fahrenheit Kenzo Kenzo Jungle Homme Zirh Ikon L`Occitane en Provence Eau des Baux Bentley Bentley for Men Intense Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Givenchy Xeryus Rouge Issey Miyake Nuit d’Issey Versace Versace Man Eau Fraiche