Marki » I-K » drzewne « Grupy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Issey Miyake dla mężczyzn

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Issey Miyake dla mężczyzn

ziołowy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer marki Issey Miyake to drzewne perfumy dla mężczyzn. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, kolendra, cyprys, drzewo sandałowe, lilia, mandarynka, piżmo, yuzu, werbena cytrynowa, szałwia, wetyweria, geranium bourbon, tytoń i szafran.

Gałka muszkatołowa Kolendra Cyprys Drzewo sandałowe Lilia Mandarynka Piżmo Yuzu Werbena cytrynowa Szałwia Wetyweria Geranium bourbon Tytoń Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Versace Green Jeans Carlos Santana Carlos Santana for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Montale Sandal Sliver Ralph Lauren Polo Modern Reserve Demeter Fragrance Giant Sequoia DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Pacifica Tibetan Mountain Temple Arno Sorel Shaman Platinum Roger Vivier Le Santal Teufels Kuche Patchouly D.S. & Durga Empress Jingu