Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake dla mężczyzn

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są mandarynka i yuzu; nutami serca są szałwia i kardamon; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Mandarynka Yuzu

Szałwia Kardamon

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Fragonard Vetyver Guerlain Guerlain Homme Rocawear 9IX Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Compagnia Delle Indie Sandalo Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea LR Terminator Lord`s Jester Selene Nicolai Parfumeur Createur Baladin