Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake dla mężczyzn

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Issey Miyake dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są mandarynka i yuzu; nutami serca są szałwia i kardamon; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Mandarynka Yuzu

Szałwia Kardamon

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Hugo Boss Boss In Motion Blue Aveda Chakra 1 Motivation Fragonard Papa Cheri Jardin de France Eau givree Perfumer`s Workshop Samba Red Man Compagnia Delle Indie Patchouly Playboy Playboy Miami Roxana Illuminated Perfume Sierra Arno Sorel Black Line Byblos Bamboo Roja Dove Diaghilev