Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Issey Miyake dla mężczyzn

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Issey Miyake dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 marki Issey Miyake to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są kiwi, grejpfrut i kolendra; nutami serca są gałka muszkatołowa i ananas; nutami bazy są wetyweria i cyprys.

Kiwi Grejpfrut Kolendra

Gałka muszkatołowa Ananas

Wetyweria Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Recenzje Perfum

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 by Issey Miyake 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 David & Victoria Beckham Intense Instinct Calvin Klein Ck One Graffiti Neil Morris Aegean Demeter Fragrance Between the Sheets Vero Profumo kiki April Aromatics Navel Chakra Oil Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Demeter Fragrance Champagne Brut Avon Electrify Me Demeter Fragrance Sanrio