Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Issey Miyake dla mężczyzn

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Issey Miyake dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 marki Issey Miyake to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są kiwi, grejpfrut i kolendra; nutami serca są gałka muszkatołowa i ananas; nutami bazy są wetyweria i cyprys.

Kiwi Grejpfrut Kolendra

Gałka muszkatołowa Ananas

Wetyweria Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 by Issey Miyake.

L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Pour Homme Summer 2015 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Liz Claiborne Curve Connect for Women Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Yves Rocher Neblina Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Banana Flambee Love & Toast Clementine Crush Profumi di Pantelleria Aire Romane Jet 365 Cabana for Two Teufels Kuche Erdbeermund Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Demeter Fragrance Sanrio Demeter Fragrance Badtz-Maru