Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

cynamonowy
L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu marki Issey Miyake to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, drzewo kaszmirowe, ambra, cynamon i gałka muszkatołowa.

Mandarynka Drzewo kaszmirowe Ambra Cynamon Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Recenzje Perfum

ganczar666

Zapach w którym główny akord stanowi mandarynka. Taka Wileka i Mega soczysta mandarynka. Moja flaszka praiwe sucha,atomizer ledwo psika,a sznase na zakup tego zapachu prawie zerowe. Dlaczego tak trudno go dostać???
Zgadzam się David -zapach szlachetny,na wieczór. Jedyny minus to liniowość,brak ewolucji,choć czasem ewolucja nie jest do niczego potrzebna.

ganczar666

Issey Miyake - uwielbiam całą serię .
Kążdy niby podobny a jednak całkiem inny.
Potężna soczysta mandaryna.
projekcja - SUPER.
Issey Miyake - zawsze zachwyca składnikami.
Zapach prosty,ale piękny.
Mozna się zakochać

david
david

Jeden z najpiękniejszych męskich zapachów, jakie dane mi było sprawdzić. Szybko stał się moim ulubionym No 1. Z resztą cała linia L'eau d'issey nie ma sobie równych. Podstawowego L'eau d'issey Issey Miyake używam odkąd sięgam pamięcią i uwielbiam. Zdecydowałem się więc na ściągnięcie L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu, co nie należało do łatwych wyzwań, gdyż perfumy te dostępne są jako tako tylko w sklepach internetowych w USA i Kanadzie.
Czarny Issey jest tą samą wodą toaletową, co podstawowa wersja, jednak z bardziej mocnymi akordami drzewnymi, co daje jemu wytworny i bardzo zmysłowy charakter. Noir Absolu jest bardziej męską wodą, bardziej wyrazistą, szlachetną i nadaje się perfekcyjnie na wieczór. Trwałość podobnie jak w wersji klasycznej: idealna. 10-12h na skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gucci Gucci pour Homme Calvin Klein Man Hermes Hermessence Paprika Brasil Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Linari Notte Bianca O Boticario Quasar Fire Carolina Herrera 212 Men Ice Mazzolari Patchouli Kesling Be Bop Antonio Miro Siesta Intelligent Nutrients Restore Lush The Smell of Freedom