Marki » I-K » drzewno - wodne « Grupy

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Filmy
L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche marki Issey Miyake to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, rozmaryn, mięta i kardamon; nutami serca są mate, róża majowa, różowy pieprz i lawenda; nutami bazy są paczula, piżmo i wetyweria.

Grejpfrut Bergamotka Rozmaryn Mięta Kardamon

Mate Róża majowa Różowy pieprz Lawenda

Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche by Issey Miyake.

Horizon

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Recenzje Perfum

otaku
otaku

Porażka, do zapomnienia.
Jako miłośnik L'Eau d'Issey Pour Homme i marki Issey w ogóle jestem zdegustowany. Klasyczne pH to było coś, wersja Intense jeszcze lepsza, kolejne flankery już nie tak oryginalne ale wciąż świetne... I nagle coś takiego?
Fraiche to zapach meczący. Faza serca - gdzieś w dalekim tle przebąkuje charakterystyczna nuta klasyka, ale na pierwszym planie okropna - powtarzam, okropna - detergentowa cytrusowa nuta. Okropieństwo! Jak Issey mógł wypuścić coś takiego?... Brak słów...

MrMole
MrMole

Przepiękne otwarcie. Potem śmierdzi brudną skarpetą.
-Miłośnik klasycznego PH.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Escada Sunset Heat for Men Yves Saint Laurent Kouros Tatoo Cartier Déclaration Bois Bleu Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Trussardi Trussardi Jeans Men Hugo Boss Boss Pure Molyneux Quartz pour Homme Sergio Tacchini Experience Sailing Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday LR Ocean' Sky