Marki » I-K » drzewno - wodne « Grupy

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Filmy
L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche marki Issey Miyake to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, rozmaryn, mięta i kardamon; nutami serca są mate, róża majowa, różowy pieprz i lawenda; nutami bazy są paczula, piżmo i wetyweria.

Grejpfrut Bergamotka Rozmaryn Mięta Kardamon

Mate Róża majowa Różowy pieprz Lawenda

Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche by Issey Miyake.

Horizon

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Recenzje Perfum

MrMole
MrMole

Przepiękne otwarcie. Potem śmierdzi brudną skarpetą.
-Miłośnik klasycznego PH.

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche by Issey Miyake 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Donna Karan DKNY Red Delicious Men Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Hugo Boss Boss Pure Molyneux Quartz pour Homme Azzaro Chrome Sport Givenchy Play Summer Vibrations Costamor Beachwood CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Rasasi Hope Men Marina Yachting Marina Adolfo Dominguez Agua de Sandalo Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood