Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 marki Issey Miyake to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka i yuzu; nutami serca są szałwia i kardamon; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Mandarynka Yuzu

Szałwia Kardamon

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 by Issey Miyake.

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

owoc yuzu - temat przewodni wszystkich zapachów mistrza Issey Miyake. Tu jest trosze inaczej - jak połączyć yuzu z wodą morską i glonami??
No właśnie - odpowiedzi brak.
Różnice między oryginałem - brak białych kwiatów ( łezka w oku ).
Kupiłem tester za psie pieniądze,od tak na lato,i co... męczę go trzeci rok.
Nie widzę sensu zakupu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Gucci Gucci Pour Homme II Gucci Gucci pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Thierry Mugler A*Men Calvin Klein Truth For Men Yves Saint Laurent M7 Lalique Encre Noire Sport Clinique Clinique Happy Tom Ford Tobacco Vanille Givenchy Pi Kenzo Kenzo pour Homme Zirh Ikon Versace Versace L'Homme Cerruti 1881 Acqua Forte Loewe Agua de Loewe