Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 marki Issey Miyake to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka i yuzu; nutami serca są szałwia i kardamon; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Mandarynka Yuzu

Szałwia Kardamon

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 by Issey Miyake.

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 Recenzje Perfum

L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 by Issey Miyake 4.22 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau d'Issey Pour Homme Eau d'Ete 2011 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Gucci Gucci pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Thierry Mugler A*Men Thierry Mugler A*Men Pure Havane Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Bentley Bentley for Men Intense Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Bvlgari Aqva Pour Homme Burberry London for Men Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Calvin Klein Truth For Men Yves Saint Laurent M7 Clinique Clinique Happy Moschino Uomo? Dolce&Gabbana The One for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Givenchy Pi Christian Dior Dior Homme Intense