Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

L`Eau d`Issey Gold Absolute Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
L`Eau d`Issey Gold Absolute Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L`Eau d`Issey Gold Absolute marki Issey Miyake to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. L`Eau d`Issey Gold Absolute został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są osmantus i lotos; nutami serca są jaśmin i lilia; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Osmantus Lotos

Jaśmin Lilia

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Gold Absolute by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Noir Absolu
Lasting

L`Eau d`Issey Gold Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Gold Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Gold Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Gold Absolute marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Gold Absolute marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Chanel Coco Mademoiselle Tom Ford Bois Rouge Robert Piguet Visa 2007 Rene Lezard Identite for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Zirh Corduroy Reminiscence Noir Pacifica Spanish Amber Soivohle Oudh Lacquer Bvlgari Bvlgari Man Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force