Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

L`Eau d`Issey Gold Absolute Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
L`Eau d`Issey Gold Absolute Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L`Eau d`Issey Gold Absolute marki Issey Miyake to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. L`Eau d`Issey Gold Absolute został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są osmantus i lotos; nutami serca są jaśmin i lilia; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Osmantus Lotos

Jaśmin Lilia

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau d`Issey Gold Absolute by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Noir Absolu
Lasting

L`Eau d`Issey Gold Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Gold Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L`Eau d`Issey Gold Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau d`Issey Gold Absolute marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau d`Issey Gold Absolute marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Reminiscence Eau de Patchouli Laura Biagiotti Venezia Uomo Etro Etra Etro Salvador Dali Laguna Homme Serge Lutens Bois et Fruits Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Parfum d`Empire Equistrius Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Thierry Mugler A*Men Pure Malt Fred Hayman Touch With Love Burberry Burberry Brit for Men Emanuel Ungaro Ungaro