Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

L’Eau d’Issey Fleur de Bois Issey Miyake dla kobiet

L’Eau d’Issey Fleur de Bois Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

L’Eau d’Issey Fleur de Bois Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia L’Eau d’Issey Fleur de Bois Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

L’Eau d’Issey Fleur de Bois marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Eau d’Issey Fleur de Bois został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, ambra, frezja, esencja różana i mimoza.

Cedr Virginia Ambra Frezja Esencja różana Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau d’Issey Fleur de Bois by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Fleur de Bois Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau d’Issey Fleur de Bois marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau d’Issey Fleur de Bois marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Calvin Klein Eternity Rose Blush Rochas Lumiere Serge Lutens Sarrasins Nina Ricci Love by Nina Nina Ricci Capricci Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Franck Olivier White Touch Kate Moss Wild Meadow Laurence Dumont Musc Blanc Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina Oriflame Chiffon