Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Issey Miyake dla mężczyzn

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche marki Issey Miyake to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i mięta; nutami bazy są piżmo i paczula.

Rozmaryn Bergamotka Mięta

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche by Issey Miyake.

L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Kenzo Kenzo Jungle Homme Zirh Ikon Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Prada Prada Amber Pour Homme Intense Tom Ford Grey Vetiver Kenzo Kenzo pour Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Christian Dior Fahrenheit Versace Versace Man Carolina Herrera 212 Men Kenzo Power Christian Dior Aqua Fahrenheit Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Dark Aoud Michal Szulc Sale Perfume 01 Coty Aspen For Men Franck Olivier Black Touch Davidoff Zino Davidoff