Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 Issey Miyake dla kobiet

Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 Issey Miyake dla kobiet

Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są heliotrop i gardenia; nutami serca są białe kwiaty, piwonia i groszek pachnący; nutami bazy są cedr, wanilia i paczula.

Heliotrop Gardenia

Białe kwiaty Piwonia Groszek pachnący

Cedr Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 by Issey Miyake.

Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Issey Miyake Pleats Please L’Elixir Edition Noël 2013 marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Marc Jacobs Blush Estée Lauder Beautiful Love Caron Muguet du Bonheur L`Erbolario Petali & Fiori Waterford Lismore Nicolas Danila Polynesian Gardens Tsi-La Organic Fleur Sauvage Bronnley Peony Eau Fraiche Bronnley Lily of the Valley Stila Midnight Bloom