Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake dla kobiet

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

żółtych kwiatów

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, galbanum i piwonia.

Jaśmin Ylang-ylang Galbanum Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale by Issey Miyake.

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Zapach bardzo delikatny, kojarzy mi się z eteryczną blondynką.Subtelna won jaśminu i piwonii. Dla mnie bardzo bliskoskórny ze słabą trwałością.Jestem zaskoczona ponieważ teperfumy odbiegają od standaru Issey'a Miyake zrówno w samej kompozycji, trwałosci oraz w wygladzie flakonu.
Uważm je za bardzo średnie.

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale by Issey Miyake 2.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Jesus Del Pozo Halloween Fatal Rose Revlon Charlie Blue Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Molyneux Quartz Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom L`Erbolario Peonie Eclectic Collections Signs Berkeley Square White Bergamot Norma Kamali Norma Kamali Yardley Lily of the Valley Mojo LIVE NOW Inspired by New York