Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake dla kobiet

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 2

żółtych kwiatów

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, galbanum i piwonia.

Jaśmin Ylang-ylang Galbanum Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale by Issey Miyake.

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Zapach bardzo delikatny, kojarzy mi się z eteryczną blondynką.Subtelna won jaśminu i piwonii. Dla mnie bardzo bliskoskórny ze słabą trwałością.Jestem zaskoczona ponieważ teperfumy odbiegają od standaru Issey'a Miyake zrówno w samej kompozycji, trwałosci oraz w wygladzie flakonu.
Uważm je za bardzo średnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 David & Victoria Beckham Intimately Beckham Victoria`s Secret Mood Yearn Jo Malone Orange Blossom Leonard Eau Fabuleuse Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Alyssa Ashley French Garden Flowers Jasmine DSH Perfumes Mimosa Monsoon Elation Yves Rocher Pivoine