Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake dla kobiet

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 2

żółtych kwiatów

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, galbanum i piwonia.

Jaśmin Ylang-ylang Galbanum Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale by Issey Miyake.

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Zapach bardzo delikatny, kojarzy mi się z eteryczną blondynką.Subtelna won jaśminu i piwonii. Dla mnie bardzo bliskoskórny ze słabą trwałością.Jestem zaskoczona ponieważ teperfumy odbiegają od standaru Issey'a Miyake zrówno w samej kompozycji, trwałosci oraz w wygladzie flakonu.
Uważm je za bardzo średnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Agatha Ruiz de la Prada Flor Trussardi Bianco Jil Sander Style Summer Sweet Years Sweet Years Women Guerlain Un Air de Samsara Salvador Dali Angelic Pink Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gale Hayman So Delicious Women Yves Rocher Vie Privée Florascent Aqua Floralis Pivoine