Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

A Scent by Issey Miyake Issey Miyake dla kobiet

A Scent by Issey Miyake Issey Miyake dla kobiet

A Scent by Issey Miyake Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

A Scent by Issey Miyake marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. A Scent by Issey Miyake został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, werbena cytrynowa, jaśmin, hiacynt, cedr virginia i galbanum.

Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa Jaśmin Hiacynt Cedr Virginia Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Scent by Issey Miyake by Issey Miyake.

Cristalle Eau de Toilette
Cristalle Eau Verte
Peace, Love and Juicy Couture
White Luminous Gold

A Scent by Issey Miyake Recenzje Perfum

MHW
MHW

Jak to jest, że producenci wycofują świetne zapachy wstawiając na ich miejsce przeciętność? A, no tak... Kasa, liczą się cyferki i schlebianie masowym gustom. Scent od Issey Miyake poznałem już jakiś czas temu. W międzyczasie dowiedziałem się, że go wycofują. Dziś spotkałem go jednak w Superaptece, mylnie postawiony w dziale z męskimi perfumami. Skorzystałem z okazji i przetestowałem to cudo. I muszę przyznać, że to niebiański zapach. Nie znoszę cytrusowców, tu jednak nie gryzą, nie kwaszą. Są takie jak być powinny, doprawione kwiatami z lekko duszącą nutą podobną do tej we Fleur du Male od JPG. Całość podobna jest do męskiego Escape. Bardzo mi się podoba i żałuję, że zdecydowano się na zaprzestanie produkcji tego zapachu. Gdyby nie etykietka "woman" i coraz słabsza dostępność to śmiało umieściłbym go w swojej kolekcji, Pewnie jego miejsce zajmie jakiś massmarketowy słodki ulepek. Nie podoba mi się to.

Lizbet
Lizbet

Chciałabym Cię kochać, ale jednak nie. Bez żalu przyjmuję wiadomość, że już Cię nie będzie na perfumeryjnych półkach.
Nuty zapachowe, które kocham, butelka, która jest piękna, prosta w formie, a jednak... Mój nos tak bardzo chciałby poczuć te kwiaty, o których inni pisali. Niestety, A Scent to dla mnie ciężki cedr, szypr do kwadratu, zieleń i zieleń, ale gdzieś się zgubiły kwiaty - tu jestem zdumiona, bo teoretycznie w składzie nie ma mchu dębowego. Mój nos jednak czuje wyraźną zieloną ziemistość, ciężką, męczącą, jednostajną, która nie chce się przełamać choćby jedną, jedyną, najmniejszą nutką czegokolwiek innego. Hiacyncie! Gdzie jesteś, czemu się przede mną ukrywasz? Zapach męczący, nieprzyjemny. Dałam mu szansę - ale niestety, nic z tego nie będzie.

Jak na złość: trwałość świetna, projekcja średnia.

regndronning
regndronning

Kupiłam go teraz na wiosnę. Właściwie to od roku zastanawiałam się - kupić czy nie kupić. W końcu zrobiłam krok w ciemno. I nie żałuję. Lekko goryczkowaty werbenowy początek trwa dość długo. Do tego lekki zapach cytryny w tle przechodzi w lekko hiacyntowy (jak na mój gust zbyt słaby). Odświeżający, ale nie nachalnie radosny. Zobaczymy jak sprawdzi się w upalne dni.

Grażyna
Grażyna

Pierwsze wrażenie- świeża, roślinna zieleń. Z upływem czasu stopniowo delikatnieje.
Na początek wysuwa się połączenie cytryny i jaśminu, później wyłania się hiacynt, który rozsiewa swoją woń, ale dużo subtelniej niż w naturze (a szkoda, bo uwielbiam ten zapach).
Aromat hiacynta stopniowo się ociepla i trwa sobie na skórze ok.3-4 godz.Testowałam próbkę nadgarstkowo. Myślę, że użyty w wiekszej ilości ma świetną moc odświeżającą.Kompozycja dosyć trwała i orzeźwiająca. Nie klasyfikowałabym jej jako zapach tylko na ciepłe pory roku. Zimą może ukoić naszą tęsknotę za słońcem i zielenią.

berenika80
berenika80

Ten zapach to dla mnie "łyk" powietrza. Otwarcie jest gorzkie, wytrawne, trochę szyprowe, potem zapach rozwija się na mojej skórze w przępiękną i delikatną kwiatową woń, połączenie jaśminu i hiacyntu, wyczuwalna jest także odświeżająca werbena.
To idealny zapach na początek wiosny czy upalny dzień. Gorzkie otwarcie może się wydać odpychające, ale warto poczekać, aż zapach się rozwinie i ujawni swoje piękno.
Bywa porównywany do Cristalle od Chanel, ale ja niespecjalnie wyczuwam tu podobieństwo do tego zapachu. Cristalle pachnie na mnie jak podsuszone, stare sianko, do tego znika po dwóch godzinach.
A Scent jest trwały i jak na świeży zapach trwa całkiem długo
Naprawdę warto go poznać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake A Scent by Issey Miyake, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake A Scent by Issey Miyake, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Scent by Issey Miyake marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Scent by Issey Miyake marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Calvin Klein Truth Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Gres Cabotine Estée Lauder Pure White Linen Yves Saint Laurent Cinema Lancome O de Lancome Versace Versense Prada Infusion d'Iris Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Hermes Eau de Pamplemousse Rose Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Clinique Clinique Happy Bvlgari Omnia Crystalline Elizabeth Arden Green Tea Cacharel Anais Anais L`Artisan Parfumeur Caligna Calvin Klein CK One Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino