Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

A Scent Soleil de Neroli Issey Miyake dla kobiet

A Scent Soleil de Neroli Issey Miyake dla kobiet

A Scent Soleil de Neroli Issey Miyake dla kobiet Zdjęcia

A Scent Soleil de Neroli marki Issey Miyake to kwiatowe perfumy dla kobiet. A Scent Soleil de Neroli został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphne Bugey. Nutami głowy są neroli i gardenia tahitańska; nutami serca są jaśmin, gardenia i hiacynt; nutą bazy jest piżmo.

Neroli Gardenia tahitańska

Jaśmin Gardenia Hiacynt

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Scent Soleil de Neroli by Issey Miyake.

A Scent Soleil de Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Issey Miyake A Scent Soleil de Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Issey Miyake A Scent Soleil de Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Scent Soleil de Neroli marki Issey Miyake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Scent Soleil de Neroli marki Issey Miyake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bronnley Peony Eau Fraiche I Profumi di Firenze Acqua Chiara Creed Fleurs de Bulgarie Lalique Commedia Ebba Los Angeles Miss Pilar Bath and Body Works White Cherry Blossom Yves Saint Laurent Paris Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold L`Occitane en Provence Eau de Miel Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana L`Erbolario Fioriscuri