Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Isabey Fleur Nocturne Isabey dla kobiet

Isabey Fleur Nocturne Isabey dla kobiet

Isabey Fleur Nocturne Isabey dla kobiet Zdjęcia Isabey Fleur Nocturne Isabey dla kobiet Zdjęcia Isabey Fleur Nocturne Isabey dla kobiet Zdjęcia Isabey Fleur Nocturne Isabey dla kobiet Zdjęcia

Isabey Fleur Nocturne marki Isabey to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Isabey Fleur Nocturne został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat moreli i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, gardenia i magnolia; nutami bazy są paczula i wanilia.

Mandarynka Kwiat moreli Brzoskwinia

Jaśmin Gardenia Magnolia

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isabey Fleur Nocturne by Isabey.

Isabey Fleur Nocturne Recenzje Perfum

Gęsty, słodki jaśmin wymieszany z gardenią i brzoskwinią na lekko pudrowej, waniliowej bazie. Jest to nowa wersja zapachu Bleu de Chine z lat 20. i liczyłam, że będzie bardziej retro w klimacie, ale niestety - Fleur Nocturne przypomina raczej klasyczną Organzę poprzez swoją jaśminowo - waniliową bazę - i to jej uboższą wersję.

Trwałość bez rewelacji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabey Isabey Fleur Nocturne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabey Isabey Fleur Nocturne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isabey Fleur Nocturne marki Isabey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isabey Fleur Nocturne marki Isabey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yves Rocher En Avril Un Soir Teo Cabanel Oha ID Parfums Lettre a Anna Delicate Le Labo Iris 39 Weil Secret De Venus Paris Hilton Tease Arno Sorel Mitsy Carven Intrigue Molyneux Le Chic Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Courreges Empreinte Strange Invisible Perfumes L'Invisible