Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Storia Isabella Rossellini dla kobiet

Storia Isabella Rossellini dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 4

Storia Isabella Rossellini dla kobiet Zdjęcia

Storia marki Isabella Rossellini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Storia został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są aksamitka, mandarynka i Żarnowiec miotlasty; nutami serca są mięta, biały pieprz, pigwa i nuty kwiatowe; nutami bazy są paczula, wanilia i piżmo.

Aksamitka Mandarynka Żarnowiec miotlasty

Mięta Biały pieprz Pigwa Nuty kwiatowe

Paczula Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Storia by Isabella Rossellini.

Storia Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

O Tak! Tak! Tak! Tak!
Cudenko. Gdy sprobowalam po raz pierwszy, natychmiast pomyslalam, ze Storia to L'Instant De Guerlain plus swieza wanilia!
Zapach iscie kremowo-slodko kwiatowy, z nutka orientu i przyproszony naturalna wanilia.
Storia zachwyca, jest bardzo cieplym i seksownym zapachem. Dodaje pewnosci siebie i pachnie bardzo zmyslowo.
Przetrwala moj nocny test trwalosci i tak jak spryskalam sie nia przed pojsciem spac, tak rano wciaz czulam ja na sobie.
Mysle ze nadaje sie na kazda pore roku; latem rozpali zmysly a zima otuli i rozgrzeje.
Uwielbiam wszystkie zapachy Rossellini i choc mam slabosc do ISAbelli, Storia ma na rowni swoje miejsce w moim sercu; zapada w pamiec i sprawia, ze czuje sie wyjatkowa...
Polecam, bo naprawde warto sprobowac!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabella Rossellini Storia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabella Rossellini Storia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Storia marki Isabella Rossellini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Storia marki Isabella Rossellini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Pure Purple Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Oriflame Enigma Paco Rabanne Ultraviolet Max Mara Max Mara Chopard Madness Alexander McQueen My Queen Burberry Burberry Women Yves Saint Laurent Cinema Guess Guess By Marciano Naomi Campbell Winter Kiss Azzaro Visit for Women Giorgio Armani Mania Givenchy Very Irresistible Sensual Cacharel Noa Perle Lancome Miracle Stella McCartney Stella Guerlain L'Instant de Guerlain Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Mania