Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

My Manifesto Isabella Rossellini dla kobiet

My Manifesto Isabella Rossellini dla kobiet

My Manifesto Isabella Rossellini dla kobiet Zdjęcia My Manifesto Isabella Rossellini dla kobiet Zdjęcia

My Manifesto marki Isabella Rossellini to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Manifesto został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są biały pieprz, mandarynka, bazylia i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Biały pieprz Mandarynka Bazylia Bergamotka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Piwonia

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Manifesto by Isabella Rossellini.

Comme Une Evidence L`Eau

My Manifesto Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Bardzo ładny zielony zapach. Lekki, żywy, ale nie narzucający się. Bazylia wysuwa się na pierwszy plan i trwa, trwa, trwa, do niech dochodzą kwiatowe nuty. Delikatny kobiecy zapach.

lavenda
lavenda

Kwiatowo owocowa symfonia z wyraźnym akcentem pieprzu. Tuż po użyciu nieco za ostry, z upływem czasu łagodnieje dając efekt energetycznej zielonej świeżości a wkrótce takiej... higienicznej czystości. Zapach z charakterem ale nie dla każdej kobiety. My Manifesto nadaje się na prezent pod warunkiem, że osoba obdarowywana zna i lubi ten zapach. Zdecydowanie odradzam kupowanie w ciemno.

Dorocinska
Dorocinska

Bazylia mnie zabiła. Na mojej skórze zdominowała wszystkie inne nuty. W kuchni uwielbiam, ale tu nie zdzierżyłam! Jadalny, niesłodki, przyprawowo-zielony. Radzę powąchac przed zakupem.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

My Manifesto kupilam bez namyslu, poniewaz mam wiele uznania i zaufania do zapachow Isabelli Rossellini.
My Manifesto jest nieslodka kwiatowa kompozycja nieodlacznie kojarzaca sie z ogrodkiem ziolowym wsrod kwiatow.
Najbardziej intensywna nuta otwierajaca zapach to pieprz i bazylia z odrobina przyjemnie i swiezo gorzkawych cytrusow. Serce zapachu to juz czysta kobiecosc; piwonia, jasmin i kwiat pomaranczy. Jasmin jest dosc mocno wyczuwalny az do samego konca. Baza jest przyjemnie pizmowa z odrobina drzewa sandalowego, ktory przelamuje cierpkosc zapachu.
My Manifesto jest z pewnoscia godny uwagi, bedzie perfekcyjnym uzupelnieniem wiosennej i letniej garderoby.
Niestety nie jest to zapach slodki, przyznam, iz mialam nadzieje ze piwonia doda odrobine slodyczy, ale tak nie bylo.
Trwalosc i moc zapachu jest przywoita jak na ta wiosenna kompozycje - okolo 4 godzin.
Mysle ze przypadnie do gustu Paniom, ktore gustuja w zapachach typu Champs Elysees Guerlain lub Covet Sarah Jessica Parker.
Ja ze swojej strony serdecznie go polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabella Rossellini My Manifesto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabella Rossellini My Manifesto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Manifesto marki Isabella Rossellini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Manifesto marki Isabella Rossellini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Isabella Rossellini Manifesto Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Christian Dior Poison Tendre La Prairie Silver Rain Calvin Klein Obsession Laura Biagiotti Roma Hermes Elixir des Merveilles Burberry My Burberry Cacharel Eau de Eden Lancome Tresor Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Christian Dior Dolce Vita Hermes 24 Faubourg Yves Saint Laurent Nu Christian Dior Dune Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Lanvin Oxygene Yves Saint Laurent Parisienne Oriflame Giordani Gold