Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Manifesto Isabella Rossellini dla kobiet

Manifesto Isabella Rossellini dla kobiet

ziołowy

Manifesto marki Isabella Rossellini to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Manifesto został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bazylia, bergamotka i pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, gruszka i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, lilia i piżmo.

Bazylia Bergamotka Pieprz

Kwiat pomarańczy Jaśmin Gruszka Róża

Drzewo sandałowe Lilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manifesto by Isabella Rossellini.

Manifesto Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Zupełnie inaczej niż poprzedniczka odbierałam i nadal odbieram te perfumy. To była chyba pierwsza "celebrycka" woda jaką sama sobie kupiłam, ale wówczas nie zdawałam sobie sprawy z tego faktu, który i tak nie ma znaczenia, bo zawsze liczył się dla mnie po prostu zapach, bez względu na to kto go sygnuje i kto za nim stoi.

Manifesto jest dla mnie rewelacyjny - to również pierwszy metaliczny, tak chłodny zapach, który całkowicie mnie, zwolenniczkę ciepłych i orientalnych woni, zachwycił. Nie wyczuwam tutaj żadnego warzywniaka, wręcz przeciwnie - świeżość bazylii, ostrość pieprzu daleka jest od skojarzeń kulinarnych, dla mnie to czysta natura w niekonsumowalnej postaci. Do tego cudna i delikatna róża. Zapach wiosny lub wczesnego lata, chłód porannej rosy i świeżość powietrza wyrywająca z letargu, oczyszczająca i odnawiająca siły duchowe i fizyczne.

Idealna woda do białej koszuli, na beztroski spacer i chęć pobycia tylko z sobą. Manifest Rosselini polega właśnie na tym, by cieszyć się tym co jest, a nie celebrować to za czym się tęskni. Kompozycja prosta, linearna, a jednak niesamowicie urokliwa i nie potrafiąca się znudzić, a w kategorii takiego odświeżenia i spokoju nie udało mi się znaleźć nic dorównującego jej nawet wśród perfum z wyższej półki. Z uwagi na bliskość naturze i uniseksowy charakter, z przyjemnością wyobrażam sobie Manifesto na mężczyźnie. Zapach o delikatnej projekcji, ale przyzwoitej trwałości - ok 6 h, przy czym cały czas jest dla mnie wyczuwalny. Chętnie bym znowu zakupiła, gdyby tylko się dało...

gugusia
gugusia

NIE WIEM czemu, ale Manifesto kojarzy mi się z zapachem warzywniaka Bardzo dobrze wyczuwalna bazylia, połączona z bergamotką i pieprzem, plus dla mnie duża ilość lilli z lekką nutą różaną. Ot tak właśnie czuję ten zapach. Nic specjalnego. Zwyklak, codzienniak, do warzywniaka
Trwałość fatalna, butelka brzydka.

Manifesto by Isabella Rossellini 3.40 out of 5 based on 24 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabella Rossellini Manifesto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabella Rossellini Manifesto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manifesto marki Isabella Rossellini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manifesto marki Isabella Rossellini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Priscilla Presley Indian Summer Guerlain Shalimar La Prairie Silver Rain Laura Biagiotti Roma Jean Paul Gaultier Classique Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Guerlain Idylle Chanel Coco Eau de Parfum Torrente L`Or de Torrente Ralph Lauren Safari Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Chanel Allure Sensuelle Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Calvin Klein Obsession Guerlain L'Instant de Guerlain Givenchy Ange ou Demon Cacharel Eau de Eden