Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

IsaBella Isabella Rossellini dla kobiet

IsaBella Isabella Rossellini dla kobiet

tytoniowy
IsaBella Isabella Rossellini dla kobiet Zdjęcia

IsaBella marki Isabella Rossellini to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. IsaBella został wydany w 2002 roku. IsaBella stworzyli Richard Herpin i Nathalie Lorson. Nutami głowy są mandarynka i cytryna; nutami serca są fasolka tonka, biała magnolia, heliotrop i tytoń; nutami bazy są irys, mech dębowy, piżmo i wetyweria.

Mandarynka Cytryna

Fasolka tonka Biała magnolia Heliotrop Tytoń

Irys mech dębowy Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about IsaBella by Isabella Rossellini.

IsaBella Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

ISAbella byla zapachem po ktory siegnelam niechetnie.
Rzadko siegam po zapachy ze srodkowej polki, a jednym objawieniem Coty (firmy - matki Isabelli Rossellini) jest dla mnie jak dotad Pret A Porter.
Pomimo moich uprzedzen postanowilam kupic 50-tke. Sprobowalam, spryskalam nadgarstki, zagiecia lokci i nasade wlosow i... cudny powiew orientalnej wanilii towarzyszyl mi bez mala przez caly dzien!!!
Nuty poczatkowe sa bardzo swiezo-waniliowe, najbardziej czulam wanilie, owoce i magnolie. Pozniej pojawila sie cudna nuta kremowego heliotropu i bobu tonka, w miedzyczasie nuta tytoniu bawila sie z moim nosem co jakas chwile. Bardziej kwiatu tytoniu niz dymu papierosowego, wiec nie bojcie sie tej nuty drogie Panie
Zapach wykonczony jest pizmem i nuta irysa i wciaz pobrzmiewa wanilia, ktora nie jest nawet w skladzie.
Nie jadalna, nie syntetyczna, tylko taka wanilia orchidei.
Zapach byl bardzo trwaly - pozostal ze mna przez prawie caly dzien i muskal moj nos co jakis czas przypominajac o sobie.
Doskonaly.

Bardzo cenie sobie perfumy Isabelli Rossellini, posiadam wszystkie jej zapachy; sa nietuzinkowe, niepospolite i kazdy jest wyjatkowy na swoj sposob. Nie sa to tanie kopie innych drogich marek; kazdy zapach Isabelli posiada indywidualny charakter i nadaje sie na inna okazje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabella Rossellini IsaBella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabella Rossellini IsaBella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum IsaBella marki Isabella Rossellini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu IsaBella marki Isabella Rossellini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Lancome Poeme Christian Dior Dior Addict Lancome Tresor Prada Prada Candy Givenchy Ange ou Demon Oriflame Mirage Avon Christian Lacroix Absynthe Lancome Hypnose Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Jean Paul Gaultier Classique Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Miss Dior Cherie Lanvin Oxygene Chanel Allure eau de parfum Isabella Rossellini Manifesto Yves Saint Laurent Baby Doll Lancome Magnifique Nina Ricci Love in Paris