Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Isabela Capeto Isabela Capeto dla kobiet

Isabela Capeto Isabela Capeto dla kobiet

cynamonowy

Isabela Capeto marki Isabela Capeto to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Isabela Capeto został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carmita Magalhaes. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cynamon, opoponaks, Śliwka, osmantus, wetyweria, pieprz, cedr, kardamon i różowy pieprz.

Drzewo sandałowe Cynamon Opoponaks Śliwka Osmantus Wetyweria Pieprz Cedr Kardamon Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isabela Capeto by Isabela Capeto.

Isabela Capeto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabela Capeto Isabela Capeto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabela Capeto Isabela Capeto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isabela Capeto marki Isabela Capeto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isabela Capeto marki Isabela Capeto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Azzaro Oh La La Coty Dulce Vanilla Coty Dark Vanilla L`Artisan Parfumeur Al Oudh Police Pure Police London Homme Girard Bouquet D’Orient DSH Perfumes Nourouz DSH Perfumes Jitterbug Thymes Ambersweet Orange Bijan B Exquisite for Men