Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Isabela Capeto Isabela Capeto dla kobiet

Isabela Capeto Isabela Capeto dla kobiet

cynamonowy

Isabela Capeto marki Isabela Capeto to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Isabela Capeto został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carmita Magalhaes. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cynamon, opoponaks, Śliwka, osmantus, wetyweria, pieprz, cedr, kardamon i różowy pieprz.

Drzewo sandałowe Cynamon Opoponaks Śliwka Osmantus Wetyweria Pieprz Cedr Kardamon Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isabela Capeto by Isabela Capeto.

Isabela Capeto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Isabela Capeto Isabela Capeto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Isabela Capeto Isabela Capeto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isabela Capeto marki Isabela Capeto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isabela Capeto marki Isabela Capeto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Code Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Avon Black Suede Touch Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia Hummer H2 biehl parfumkunstwerke mb03 Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Esprit VIP Life for Him Ted Baker Second Skin Police Pure Police London Homme Antonio Banderas The Secret Black Phoenix Alchemy Lab Morocco