Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Wind Inubi dla kobiet

Wind Inubi dla kobiet

lekko korzenny
Wind Inubi dla kobiet Zdjęcia Wind Inubi dla kobiet Zdjęcia Wind Inubi dla kobiet Zdjęcia

Wind marki Inubi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Wind został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są lilia, czarna porzeczka i konwalia; nutami serca są róża, jaśmin i gardenia; nutami bazy są cedr i wanilia.

Lilia Czarna porzeczka Konwalia

Róża Jaśmin Gardenia

Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wind by Inubi.

Baiser Vole Eau de Toilette
Pleasures Intense

Wind Recenzje Perfum

Grażyna
Grażyna

Inubi Wind zapach -tajemnica. Po przeczytaniu firmowego opisu odpłynęłam w marzeniach i wręcz nie mogłam doczekać się odlewki z ową magiczną wonią.
Pierwsze wrażenie troszkę zaskakujące- zagrał na mym nosie
ostrą świeżością. Pomyślałam: nie, odpada. Toż to huragan!
Kilka dni przerwy i.... znów mnie zaintrygował na nowo.
Wwąchuję się w nadgarstek i staram „wyłapać” poszczególne składniki.
Konwalia, lilia, gardenia, jaśmin- to najmocniejszy powiew jakim wita mnie Inubi.
Ma moc, taki czysty i świeży jak kryształowy flakon, w którym został zamknięty.
Trwa na mej skórze dosyć długo, znać dobrą jakość.
Reklamę ma doskonałą, polecam wejście na stronę sklepu firmowego. Dla mnie bajka.
Podsumowując: godny uwagi, świetna jakość, pora roku dowolna (moim zdaniem, ponieważ nie lubię szufladkować zapachów),cenowo wyższa półka, dlatego polecam mniejszą pojemność ( max 30 ml- chyba, że kogoś mocno uwiedzie).

Wind by Inubi 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Inubi Wind, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Inubi Wind, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wind marki Inubi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wind marki Inubi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Jean Paul Gaultier Fragile Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Tous Summer L`Erbolario Lavanda Korloff Paris Kn°I Dorin Un Air de Damas Fullah Serge Lutens Tubereuse Criminelle Avon Avon Smile Stella McCartney Stella in Two Peony Histoires de Parfums Vert Pivoine Anthousa White Tuberose