Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Indochine Infusion Organique dla kobiet

Indochine Infusion Organique dla kobiet

żółtych kwiatów

Indochine marki Infusion Organique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, lilia wodna, wanilia, grejpfrut, pomarańcza, kumkwat, konwalia i brzoskwinia.

Jaśmin Ylang-ylang Lilia wodna Wanilia Grejpfrut Pomarańcza Kumkwat Konwalia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indochine by Infusion Organique.

Indochine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Infusion Organique Indochine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Infusion Organique Indochine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indochine marki Infusion Organique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indochine marki Infusion Organique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom La Perla Io Lancetti Etre Femme Vera Wang Flower Princess Kenzo Ca Sent Beau Harajuku Lovers Harajuku Lovers G GianMarco Venturi Girl Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Adolfo Dominguez U Love Live Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14 Roberto Vizzari Vizzari Femme L`acqua Di Fiori Volgere Bianco