Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Buddha’s Fig Infusion Organique dla kobiet

Buddha’s Fig Infusion Organique dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Buddha’s Fig marki Infusion Organique to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, figa, nuty drzewne, ambra i trawa cytrynowa.

Geranium Figa Nuty drzewne Ambra Trawa cytrynowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Buddha’s Fig by Infusion Organique.

Philosykos

Buddha’s Fig Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Infusion Organique Buddha’s Fig, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Infusion Organique Buddha’s Fig, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Buddha’s Fig marki Infusion Organique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Buddha’s Fig marki Infusion Organique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! What About Adam Jil Sander Jil Sander Man Jo Malone Vetyver Luciano Soprani Just Free Christian Dior Dior Homme Sport The Different Company Sel de Vetiver Mark Buxton Sounds & Visions Guerlain Guerlain Homme Intense Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Neil Morris Hippie Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine