Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn

Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

tytoniowy
Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Field Notes From Paris Ineke dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Field Notes From Paris marki Ineke to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Field Notes From Paris został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ineke Ruhland. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, kolendra i bergamotka; nutami serca są paczula, cedr virginia, kwiat tytoniu i liść tytoniu; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, skóra i wosk pszczeli.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kolendra Bergamotka

Paczula Cedr Virginia Kwiat tytoniu Liść tytoniu

Fasolka tonka Wanilia Skóra Wosk pszczeli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Field Notes From Paris by Ineke.

Field Notes From Paris Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Pierwsze chwile z tym zapachem nie były obiecujące. Niby kwiatowy, przyjemny, ale jakoś nijako. Zaskoczyła mnie nagle nuta kolońska. Taki momentalny przechył w stronę męską, który zbyt mocno wibrował mi w nosie. Potem było już tylko coraz przyjemniej. Pojawiła się ziemistość. Nie znałam nut , nakładając go na skórę i zaskoczyłam sama siebie, bo poczułam zapewne ziemistą paczulę. Naprawdę przyjemną. Zapach ewoluuje potem w stronę tytoniu, z lekko wyczuwalną skórą. Jest leniwie ciepły, ale nigdy zbyt słodki. Doskonale wyważony. Przywołuje na myślleniwe, ciepłe popołudnie na wsi. Siedzisz w skórzanym fotelu, wąchasz dym unoszący się z fajki. Chwilami czujesz zapachy łąki. Słyszysz pszczoły latające wśród kwiatów. Jest bezpiecznie i sielsko.Przyjemnie roztapia się po skórze. Jedyny minusik za projekcję. Przyskórny, co przy moich obecnych potrzebach postrzegam jako wadę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ineke Field Notes From Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ineke Field Notes From Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Field Notes From Paris marki Ineke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Field Notes From Paris marki Ineke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Versace Dreamer Givenchy Xeryus Rouge Carolina Herrera 212 Sexy Men Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Iceberg Iceberg Effusion Man Puma Jamaica Man Lacoste Lacoste Elegance Paul Smith Paul Smith London Men Otto Kern Signature Men MDCI Parfums Invasion Barbare Pascal Morabito Or Black