Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet

Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 7

skórzany
Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia Evening Edged In Gold Ineke dla kobiet Zdjęcia

Evening Edged In Gold marki Ineke to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Evening Edged In Gold został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ineke Ruhland. Nutami głowy są osmantus i Śliwka; nutami serca są szafran, cynamon i brugmansia; nutami bazy są skóra, nuty słodkie i nuty drzewne.

Osmantus Śliwka

Szafran Cynamon Brugmansia

Skóra Nuty słodkie Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evening Edged In Gold by Ineke.

Evening Edged In Gold Recenzje Perfum

Dość przeciętny kwiatowy zapach, z drażniącym, kwaśnym osmantusem, a w bazie cień drewna sandałowego. Kiepska moc i trwałość.

czerwiec
czerwiec

Dla tych, którzy będą ciekawi zapachu, a nie będą mieli gdzie go powąchać, mam małą podpowiedź. Jest takie wino Choya Silver z japońskich śliwek. I to właśnie ten efekt: żółte śliwki w syropie, niemal owocowy osmantus, ciut szorstkości w tle. Smacznie.

Izabela
Izabela

Śliwka z 1000 i jednej nocy.

Jesienny czas budzi we mnie chęć znalezienia śliwki doskonałej. Kocham Dark Purple Montale, ale jak wiadomo od przybytku głowa nie boli, więc szukam kolejnych perfum z jej dominującą nutą.
Szczerze pisząc kupiłam je w ciemno, zdając się na opinię Arttemiss, która je mi poleciła jako te, które zawierają taką śliwkę, jakiej pragnę. Nie lubię kadzidła i to był warunek.
Artte, dziękuję.
Tyle tytułem wstępu, przechodzę do konkretów.
Otwarcie to śliwka jeszcze rosnąca na drzewie, jeszcze nie w pełni dojrzała, z odrobiną zielonego miąższu. O takim brzmieniu decyduje osmantus.
Im dalej, tym lepiej. Śliwka dojrzewa, staje się przebojem kuchni (perfum). Jest słodka, dojrzała, soczysta, nadaje się w sam raz do konfitur albo do tarty posypanej cukrem pudrem.
Nie sugerujcie się skórzanymi akordami, które są wymienione w składnikach. Skóra jest jedynie tłem, w dodatku to najdelikatniejszy zamsz, nie gruba skóra znana np. z podróżnych kufrów.
Zakochałam się w tych perfumach, ponieważ zawierają śliwkę idealną, taką z baśni (może być 1001 nocy, bo jest pokazana w prześliczny sposób, a poza tym jest bez wątpienia orientalna).
Trwałość na skórze 9 godzin.

Evening Edged In Gold by Ineke 3.25 out of 5 based on 6 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ineke Evening Edged In Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ineke Evening Edged In Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evening Edged In Gold marki Ineke. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evening Edged In Gold marki Ineke reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Silver Rain Bond No 9 Chinatown Carolina Herrera CH Nanette Lepore Shanghai Butterfly Ralph Lauren Lauren Style Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Oriflame Grace DSH Perfumes Cielle Morris Gocce di Napoleon Swiss Arabian Khawla